20 Ekim 2009 Salı

I Hate Techno

Salak telefonun şarjı full gösteriyorken gecenin bir yarısı bitmiş ve ben mışıl mışıl uyumuşum efenim ta ki annemin 07.45'te -sen işe geç kalmadın mı- cümlesine kadar.Telefonun saatine bakamıyorum, kolumda saat yok ,odamda da. Gözümü açtığım gibi antreye koştum , duvardaki saate bakarak önce saat dilimi algılamaya çalıştım ve saatin 06.45 olmasını diledim. Ama saat 07.45'ti ve 15dk sonra ta anasının gözündeki şirketimde mesai başlayacaktı. Hayır annem olmasa kesin 10'a kadar uyuyacak olmama rağmen kadına -niye kaldırmadın beni- diye çıkıştım. Kalktıktan 10 dakika sonra dolmuş beklemeye başladım. 1.20 dk sonra bir otobüs, iki dolmuş ve 10 dklık yürüme ile şirkete geldim. Bu da böyle bir sıradışılık hayatımın rengidir güne dair, takdim ederim.

4 yorum:

Lavinia dedi ki...

Gece uyurken telefonu şarja takmak gerekir. Şahsen bende çok geç kalmışlığım vardır telefonun kapanmalarından dolayı
Şimdilerde ise embesil telefonumla başa cıkamayacagımı anladım ve her gece telefonum şarjda :)

purplelife dedi ki...

İlla başıma gelecek işte, bundan sonra affetmem, hatta bi de saat kurucam. gerce onun tiktaklarından uyuyamadığım için odamda saat yok ama du bakim deneyim bu akşam.

Lavinia dedi ki...

Sonuç ne oldu? merak ederim :))

purplelife dedi ki...

yok ayol saati almadım ,senin dedigin gibin yapiyorum. telefonu gece yatarken sarja koyuyorum.

Biten ve Bitmeye Ramak Kalan Dostluklar

40'lı yaşlara dayandık be yavrular. Arkadaşlık, dostluk kavramlarına hep  önem vermişimdir hala da veriyorum. Bu zamana kadar çok...