12 Mayıs 2009 Salı

Üç Kişi Yaşadık Biz Bu İlişkiyi
Ta başından beri üç kişi yaşadık biz bu ilişkiyi. Her üç kişi yaşanan ilişkilerde olduğu gibi birinin haberi yoktu bu gruplaşmadan. İki kişi tarafından ölesiye sevildiğinden haberin yoktu. Birimiz kötülese seni diğerimizin savunmasıyla tekrar bağrımıza basıyorduk seni.
Hep sevdik, kızdığımız zamanlarda bile sevdik. Ama sen bizi sevmediğin için terk ettik seni. Terk etsek de atamadık içimizden sevgini. Hala fotografların, ilk tanışma videomuz hepsi pcde duruyor. Birimiz sil diyor ötekinin için elvermiyor, sonra diğerimize aynı şey oluyor. Sonuç olarak silemiyoruz o şebek görüntülerini. Neye karar verdik biliyor musun seni çıkaramıyoruz hayatımızdan ya kolay kolay, seni terk edişimizin üstünden o kadar süre geçmesine rağmen sevgimiz hiç azalmadı ya biz tam anlamıyla sağlam bir hayvanseveriz. Sayende hayvanlara adayacağız kendimizi onları bağrımıza basacağız artık senin yokluğunda. Mesela ben slothu ( tembel hayvan) seçtim aynı sana benziyor diye. Senin gibi şebek , tipsiz, az bulunur bir tip ve kendi çapında sempatik. Diğerimiz ayı ile öküz arasında karar veremedi. Senin ayı ve öküz özelliklerini unutamıyor çünkü ve o hayvanları koruyarak ve severek yaşatacak sana olan sevgisini.
Onlara baktıkça seni hatırlayıp kalbimizde sevgini yaşatmaya devam edeceğiz.

3 yorum:

ENERJİ dedi ki...

Canım benim ne hoş yazmışsın.Evet evet çok ta doğru:))

purplelife dedi ki...

hehe foto nasıl ama:)

ENERJİ dedi ki...

Süper.Tıpkısının aynısı:))Haaaaaaaaaaaaa:)

Biten ve Bitmeye Ramak Kalan Dostluklar

40'lı yaşlara dayandık be yavrular. Arkadaşlık, dostluk kavramlarına hep  önem vermişimdir hala da veriyorum. Bu zamana kadar çok...