2 Şubat 2012 Perşembe

İzmirli'nin Kar Keyfi


40 yılda bir erken kalkıp dışarı çıktım, onda da kar gördüm. Düşmemek için yavaş yavaş yürümeye özen gösterdim.
Millet de çoşmuş hemen fotolar çekilmeye başlanmış, kartopu oynamalar hehe. Eee memleket İzmir olunca bu tarz şeyler normal.Kimbilir belki bu sene bir daha görmeyiz belki bir kaç kez daha görürüz ama zaten eriyor çok fazla kalmadan.
Şehri beyaz görmek garip bir duygu, ben çok sevmem karı neyim. Ben güneş severim , terletmeyen, daraltmayan bahar güneşini:)

2 yorum:

eviminnuru dedi ki...

yani o beyaz bulutlar üzerine yağarken bi enerji bi bişey olmadımı sende, tamam güneşin güzelliği bir başka ama kar da güzel di be!

purplelife dedi ki...

Eviminnuru, iş görüşmesine gidiyordum ve 3 vesaitle gidebileceğim bir yerdi. Sanırm 80 dakikada falan vardım gideceğim yere. Görüşmeye giderken düşüp de çanağı kırmamak için büyük çaba harcadım. Bir de yolda yürürüken hafiften eriyen karların oluşturduğu su birikintisi ile arabalar üzerime su sıçrattı eve dönerken. Ciddi ciddi çok ağır küfürler ettim ki günlük hayatta yapmama öyle şeyler.
Üstüm başım pis çamur suyu ile kaplanıp eve döndüğümde üzerimde sadece negatif bir enerji vardı...

Biten ve Bitmeye Ramak Kalan Dostluklar

40'lı yaşlara dayandık be yavrular. Arkadaşlık, dostluk kavramlarına hep  önem vermişimdir hala da veriyorum. Bu zamana kadar çok...