10 Mart 2009 Salı

Eski sevgili&arkadaşlık ilişkisi.Eski sevgiliden arkadaş olmaz kanımca.Bir zamanlar sevdiğin duygusal bir şeyler paylaştığın insanla arkadaş olacaksın sana yeni manitasını anlatacak. Arkadaşısın ya, sen de buna eyvallah çekeceksin. Yok öyle bir şey. Amma velakin,ilk defa yaşadığım deneyimle birlikte şunu söyleyebilirim ki; ayrılık el sıkışarak dostça olmuşsa arada kavga, aldatma vs olmamışsa yolda sokakta cafede gözgöze gelindiğinde bir selam çakmanın hiç bir zararı yok. Hatta bünyeye faydalı bile. Demek ki onu affetmişsin, ona karşı bir kırgınlığın kalmamış.. Bunu ben başarabildiysem bir çok kişi başarabilir. E hadi deneyin:)

Not: Yalnız zor olan onu yeni sevgilisiyle el ele gördüğünde bu selamı verebilmektir, eh bu da oldukça yüksel level gerektirir. Yine de bu tarz deneyim yaşamamanız dileğiyle.. Bu görüntü bünyeye hafiften acı verebilir her ne kadar onu affettiysen de:)

4 yorum:

Recep Hilmi Tufan dedi ki...

Karikatür süpermiş :)

purplelife dedi ki...

Eyvallah:)

Digital Kelebek dedi ki...

Senin elini bırakıp..
Bir başkasınınkini tutan..

Neyse, hakaret için kimliksiz biri,
Küfür için de yakışıksız durum..

:)

purplelife dedi ki...

Digi çoşmuşsun olum sakin ol:)

Biten ve Bitmeye Ramak Kalan Dostluklar

40'lı yaşlara dayandık be yavrular. Arkadaşlık, dostluk kavramlarına hep  önem vermişimdir hala da veriyorum. Bu zamana kadar çok...