3 Şubat 2010 Çarşamba

Pazarlama Önemli Ama...

Pazarlama önemli önemli olmasına da ürünü görene kadar. Sonrası alıcıya ve de ürünün alıcıdaki etkisine bağlı. Bir ürünü almadan önce merak uyandırmak pazarlacının işi. Reklam yapıp o ürün hakkında öyle şeyler söyler ki kişi o üründen haberi yoksa bile nasıl bir şeymiş la bu bir bakayım der.
Ne insanlar var arkadaş!
O nası bir arkadaş pazarlamadır... Yok şu yaşta kimseleri beğenemiyor , zengin, parası var, eğlenceli , kariyeri var. Ama dediğim gibi kimseleri beğendiremiyoruz falan diyince bende bir merak uyandı tabi. Tamam tanıştırsan ya dedim bir gördüm ki vasatın da altında eleman.
Lan hani bu mankenleri de beğenmiyordu? Kılık kıyafet tip çok fena, hadi onları geçtim. Karizma hiç yok, muhabbet cok sıradan..
Hadi bana eyvallah dedim tabiyki..
Pazarlama hakikaten önemli ama bir yere kadar. Eğer kişi o ürünü almak istemiyorsa , ürün bir heves uyanmıyorsa ihtiyaçlarını karşılamıyorsa istenildiği gibi reklam yapılsın, dil dökülsün nafile..

2 yorum:

honeybunny dedi ki...

yeni yıl kararlarının gerçekleşmesi için çabalama görüyorum ben burda > red etmeyip en azından tanışmakla ilgili.

purplelife dedi ki...

Öyle bir pazarlamaya şahit oldum ki tanışayım yahu bir şeyler çıkar belki umudu bile taşıdım:)
tabi tabi tüm tekliflere açığım denemek gerek :)

Biten ve Bitmeye Ramak Kalan Dostluklar

40'lı yaşlara dayandık be yavrular. Arkadaşlık, dostluk kavramlarına hep  önem vermişimdir hala da veriyorum. Bu zamana kadar çok...